15 Yıllık mesleki ve teknik tecrübe sonrasında, 1 Haziran 2013 te resmi açılışını Sn. Doç.Dr. Hüseyin ÇELİK’in Katılımıyla gerçekleştirilen ALFA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ( ADC ALFA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ);

Medikal ve mimari altyapısı ile uluslararası standartlara ve akreditasyon kurallarına ( Joint Commission İnternational ) uygun bir şekilde inşa edilen ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi olan ALFA bu alanda Türkiye’nin öncü sağlık merkezi olma vizyonu doğrultusunda sağlık Turizmi uygulamarı ile yabancı hastalara da kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve koşulsuz hasta memnuniyetini hedeflenmektedir.

Uluslararası standartlarda uygulama ve tedavilerin gerçekleştirildiği 800 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan merkezimizde 2’si diagnoz olmak üzere 9 adet diş ünitesi, Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı alanında ilk defa uluslararası validasyona sahip A Sınıfı ameliyathane,3D tomografik, sterilizasyon birimleri,müşahade ve gözlem odaları, toplantı ve eğitim salonları yer almaktadır.

İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi , ortodonti , protez, periodontoloji, pedodonti ve endodonti olmak üzere temel alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden oluşan, anestezi ve reanimasyon uzmanları , anestezi teknikerleri, hemşireler , 20 kişilik teknik , yardımcı ve idare personel görev yapmaktadır.

Merkezimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.